Prosinec 2007

Christmas decoration

31. prosince 2007 v 9:56 | Anna Cibulková |  --Ostatní fotky--

Cold trees

31. prosince 2007 v 8:54 | Anna Cibulková |  --Stromy--
Opět nová fotka...:-)Snad se líbí...:D

A slavím první narozeniny blogu:-)

29. prosince 2007 v 19:42 | Anna Cibulková |  --Ostatní nezařaditelné články--
Ano!!! Můj blog právě v tomto okamžiku dospěl věku jednoho roku. Přesně před touhle dobou jsem zveřejnila první článek Vítejte. Sranda no... Jj... svůj blog sem založila s plánem, že sem budu dávat svoje povídky, fotky...To sem dodržela a dala sem i nějaké ty věci, co mě zaujaly, navíc. Včetně videí, včetně mých videí, apod...
Nehodlám samozřejmě jen tak končit, chci mít možnost někde svoje díla zveřejňovat a jsem ráda, že zachováváte přízeň a nadále sem chodíte:-)) Já vám za to neskutečně moc děkuju:-)
Tak..rok je za mnou...doufám, že se ještě nějakého dočkám...:-)
A vy můžete mýmu webu popřát:-) Rok se neslaví víckrát:DD
Zdarec:-*
votre anie-ena

Ledová ulice...

29. prosince 2007 v 11:11 | Anna Cibulková |  --Krajiny--
A je tu další fotka, tentokrát fotka naší ulice s vrškama aut, šlo o ty stromy kolem, hlavně:-)

Fotky z besídky...

26. prosince 2007 v 12:43 | Anna Cibulková
Tady je pár fotek od mámy ze čtvrteční besídky, minulý týden, zařadila jsem to do téhle složky, protože všechny tři, co na těch fotkách vystupujeme, do sboru chodíme, takže no problem...:-D Pro fotky klikejte na celý článek...:-)

Pohřeb demokracie v Písku

26. prosince 2007 v 12:02 | Anna Cibulková |  --Fotky z velkých cest--
Tak už jsem se o tom taky zmínila, že jsem na té akci kouknout byla, v tý šílený zimě, ve čtvrtek a mám spousta fotek, takže pod celým článkem zjistíte, o co vlastně šlo a můžete se na ty fotky juknout:-)

Čtvrteční karaoke...

26. prosince 2007 v 9:58 | Anna Cibulková |  --Fotky naší třídy--
No...jak už jsem se zmínila, ve čtvrtek se uskutečnilo v aule opět s Jungblutem karaoke... No a já vám z toho celého dne můžu nabídnout pár fotek, včetně videí.... Zde pod celým článkem najdete fotky, videa dám do dalšího článku:-)

Fotky ze sportovního dne:-)

25. prosince 2007 v 12:28 | Anna Cibulková |  --Fotky naší třídy--
Tak tady jsou fotky ze středy, kdy se na gymplu konal sportovní den... kluky jsem zdokumentovat bohužel nemohla, jelikož nás Tyle nepustil do obloukovky:DD No tak jestli chcete fotky vidět, klikněte na celý článek...:-)

Veselé Vánoce

24. prosince 2007 v 11:13 | Anna Cibulková |  --Moje kecy--
No, je Štědrý den, takže vám přeju krásný Vánoce, spousta krásnejch dárků a v neposlední řadě taky super Novej rok:-) Užijte si prázdniny:-)
votre anie-ena:-)

NENÁVIDIM TU ZIMU!!! A jsem ráda, že vůbec ZATIM žiju...

22. prosince 2007 v 22:00 | Anna Cibulková |  --Moje kecy--
POSLEDNÍ KONCERT!!!!! Asi před hodinou jsem dorazila domů z Milevska, z POSLEDNÍHO koncertu s PIKO (Písecký komorní orchestr). Tohle ale opravdu nejde zkrátit, já to napsat musim. Jsem naprosto vymrzlá, tu příííšernou zimu si nikdo nedovede představit, ani ty lidi, co tam koukali, ani ty sboristi, nikdo!! protože my až na výjimky hrajem BEZ kabátů. A mohla bych dělat, co bych chtěla, ale ty tři trika a světr ,mi prostě nestačí. Měla jsem pocit, že zmrznu a hlavně, že mi asi umrzly prsty na rukou! Ne...prostě kdo to nezažil, nedovede si to představit, včera v Čížový a v Protivíně byla taky strašná zima, ale dneska to bylo eště horší... Eště, že jsem nezažila Pasov, kam se jelo před opravdu hodně dlouhou dobou, to sem byla eště malá, tam prej absolvovali PĚTIHODINOVOU zkoušku ve vymrzlym kostele a k tomu koncert. Prej se doteď diví, že to vůbec přežili.
Takže uplně cejtim, jak mě bolí kosti, hlava, bude mě bolet v krku, já prostě budu nemocná. A OPRAVDU HODNĚ, ALE HODNĚ by mě zajímalo, JAK DLOUHO musim v PIKO hrát, abych konečně dostala plnou sazbu!!! Opět jsme my mladší dostali jen půlku = pětikilo. Já tam hraju TŘI roky. TŘI!!! Jak dlouho ještě musim tohle jednání snášet, abych tu mizernou tisícovku dostala celou? deset let? Ne, sorry, ale na to fakt nemam sílu. Už takhle mi to záda a všechno ničí dost. Mě to hraní baví, já jsem ráda, že aspoň někde hraju, i když bych brala třeba hrát nebo zpívat v nějaký skupině nebo tak.... Protože to by mě bavilo fakt hodně... Ale nebudu tady do větru vyšeptávat svoje sny, který se těžko splní, prostě tohle mě strašně sere. Letos se ještě v Písku zdražilo vstupný na Rybovku z 80Kč na 100!!!! KAM ty prachy dou, když je tam narváno pokaždý?!!! Dva koncerty a dvacka na osobu navíc!!! Tohle neni normální. Sere mě to. Nevim, jak dlouho tomu musim obětovat víkendy na zkoušky a pak klidně všední večery nebo víkendový na koncerty, abych dostala stejně, jako ti stařešiny tam. když zahraju prakticky uplně všechno. Já ze sebe děbila dělat nepotřebuju...
Sem zničená a nasraná....
votre anie-ena

Kudy kam...

19. prosince 2007 v 20:55 | Anna Cibulková |  --Ostatní fotky--
Tak tady jsou ty zbylý fotky se záclonama, já myslim, že docela zajímavý, pokud si je chcete prohlídnout, klikněte na celý článek:-)

Where is he?

19. prosince 2007 v 13:40 | Anna Cibulková |  --Ostatní fotky--
Tak, název prosím není myšlen podtextově, prostě mě to jen tak napadlo:DD A pod článkem je nová anketa:-)

Falling...

19. prosince 2007 v 13:35 | Anna Cibulková |  --Ostatní fotky--
Tak tohle je focený ze záclony a z mýho pohledu můžu bejt vcelku spokojená. Těch fotek záclon sem budu dávat ještě pár...

Animal farm (La ferme des animaux, Farma zvířat)

18. prosince 2007 v 18:44 | Anna Cibulková |  --Konkurenční kinematografie--
Tak francouzský název jsem psala hlavně proto, že ve francouzštině (ovšem i bez francouzskejch titulků) jsme se dnes dívali na film jakoby v rámci zemáku. Bylo to docela maso, vám řeknu. No, takové nějaké mé shrnutí děje nebo tak najdete pod celým článkem.

Lízátka v akci

17. prosince 2007 v 18:34 | Anna Cibulková |  --Moje kecy--
No tak pochopit tenhle titulek může být pro většinu lidí asi velký problém. Tak je asi na mě, abych vám to vysvětlila. Dnes se v režii 5.F konala VÁNOČNÍ CUKRÁTKA. Konalo se to už minulý rom a setkalo se to s velkým úspěchem. V čem to spočívalo? 5.F z třídního fondu nakoupila lízátka , k těm se přidaj cedulky a od rána se ty lízátka prodávaj na určeném místě na chodbě. Kdo chce, koupí si lízátek, kolik chce, na papírek napíše jméno a třídu osoby, které chce lízátko věnovat a k tomu vzkaz. Poslíčkové je pak během vyučování doručí.Je to fakt dobrej nápad docela dobře na tom vydělaj peníze, které přidávají do fondu na maturák. Já třeba kupovala lízátek 10, jedno stojí 5 Kč.
Jinak já jich dostala 6, těch lízátek, komický bylo, že jedna holka z 5.F, se kterou se teda znám, a která byla podepsaná na lístečku u jednoho toho lízátka, trvá na tom, že ho opravdu neposílala:D Nazvala bych to "Záhada lízátka". Vážně mi to docela vrtá hlavou:D No nic...
Jo jinak taková zpráva pro vás. Mám připravený fotky, se kterejma já sem docela spokojená a který bych sem strašně ráda dala, jenže kamarád blog.cz si usmyslel, že pude proti mně, takže fotky nebudou, dokud mi nebude administrace fungovat, nemám na výběr... Doufám, že to bude co nejdřív...ale vypadá to zatím docela bledě... no nic...pro dnešek se loučím:-)
votre anie-ena

Je to v očích...

14. prosince 2007 v 18:31 | Anna Cibulková |  --Moje fotky--
No sice ani nevím, jak mě ten název napad, ale to je fuk:D

Co nás v mjůzice čeká a nemine:D

12. prosince 2007 v 16:45 | Anna Cibulková |  --Co se děje--
No řeknu to asi takhle: Kdybych se chtěla jak naprostej mentál zabejvat každym koncertem zvlášť a psát každej do jinýho článku, asi by mě fakticky kleplo... jelikož takovej dement eště nejsem (pokud si myslíte, že jo, tak mi to neříkejte, nebo zůstanete s dlouho obtisklou podrážkou mý boty na xichtě), píšu právě tento článek. Napíšu vám sem pěkně celej seznam koncertů, co nás teď o Vánocích čeká a na kterej doufám nic nepřibyde, protože to bych si šla asi fakt hodit mašli. Kdo má možnost se na nějaký ten koncert dostat a má prachy na to, aby ho zaplatil (na koncertech PIKA se platí, představte si to!!), tak je samozřejmě zván. No nebudu to tady rozpitvávat, mam dost jiný práce, než se tady pitomě vykecávat, takže zde to máte:-P
1. PIKO (Písecký komorní orchestr, kdyby to někdo ještě pořád nechápal)- Rybovka
Datum: 15.12.2007
Místo: Písek, Koncertní síň svaté Trojice
Čas:-první koncert od 17:00
- druhý koncert od 19:00
Vstupné: 100Kč, ale výhodný je lístky si koupit či zamluvit v předprodeji, protože je to narvaný.
2. Cantates Scholari, orchestr ZUŠ- Tradiční vánoční koncert
Datum:16.12.2007
Místo: Písek, Kostel Povýšení svatého kříže (na Velkém náměstí vedle okresního soudu)
Čas: 14:00
3. PIKO- Rybovka
Datum: 16.12.2007
Místo: Čejetice
Čas: 18:00
4. PIKO- Rybovka
Datum: 21.12.2007
Místo: Čížová
Čas: 17:00
5. PIKO- Rybovka
Datum: 21.12.2007
Místo: Protivín
Čas: 19:00
6. PIKO- Rybovka
Datum: 22.12.2007
Místo: Milevsko, kostel na náměstí
Čas: 18:00
Chcete můj upřímnej komentář? Letos chcípnu...

Nové hlášky

9. prosince 2007 v 17:05 | Anna Cibulková |  ---Hlášky naší třídy---
Tak a jsou tu nové hlášky, no snad se budou líbit:D Pište:-) Klikněte na celý článek, pokud chcete ty hlody číst:D

Artisthé

9. prosince 2007 v 14:14 | Anna Cibulková |  --Co se děje--
Tak, slíbila jsem Monice, že napíšu článek, tak to dodržuju. Když už jsem o tom nepsala rozsáhleji dřív. Včera večer se v Divadle Pod čarou konal koncert, který pořádala vlastně právě Monika a kde poprvé v Písku vystupovali Artisthé, jejichž složení by se dalo nazvat gympláckou směskou:D Já na ně byla zvědavá a docela příjemně překvapili:-) Mně se to jejich vystoupení líbilo, je pravda, že pár nedostatků tam bylo, ale to se samozřejmě stane:-) Ty první písničky byly uplně nejlepší:-) Každopádně hrajou slušně a já se těším na další vystoupení;-))
Pokud bych měla nějak zmínit ostatní kapely, nebudu je jmenovat všechny. Já tam zůstala už jen na dvě. Zelená konev...no...od nich se mi toho líbilo málo, nevim no...a pak Pub animals, ty byli dobrý, jejich zpěvák je neskutečnej showman:D
Byla sem strašně utahaná po celym dnu ve sladovně...tak sem odcházela brzo:-)
Slib dodržen-nazdar:D

Vystoupení ve sladovně

8. prosince 2007 v 17:34 | Anna Cibulková
No, byla tady žádost, abych se zmínila o tom, jak to dopadlo, tak se zmiňuji:D
Nejprve vám to trochu ujasním. Ráno jsem dokonale vyřízená, s žaludkem na vodě a bolavou hlavou musela V PŮL DEVÁTÝ RÁNO bejt u radnice, kde jsme měli sraz s orchestrem. Celý dopoledne jsme zkoušeli a pak měli volno, odpoledne ve tři čtvrtě na dvě jsme opět měli sraz a ve dvě začalo naše vystoupení. Povedlo se to, ostatně nevim, co by se dalo na těch "těžkejch kládách" vůbec zkazit, ale to nic. prostě fajn, pohoda. Jenom vyřízený záda, ale to je u mě normální. za chvíli byl ve sladovně sraz se sborem, takže my (co vystupujeme s obojím) tam jen počkali. No, následovalo rozezpívání, pak vystoupení a mám být úplně upřímná? Bylo to hrozný. Ne, já prostě nevim, ale fakt ne, byl to děs, zvlášť jedna písnička... No, malýmu Štěpánovi se opět udělalo špatně, takže si musel jít sednout. Za chvíli ovšem omdlel jeden kluk od nás ze 3. hlasu. Bylo to docela děsivý. Máma ho na poslední chvíli chytla, pak ho odnesli ven. No prostě síla. nebudu naše vystoupení pitvat, nestálo to za nic. Ovšem na akci tohohle typu si myslím, že to bylo stejně každému jedno. To bylo znatelný hlavně při orchestru. Když pořádáte nějaké kulturní vystoupení, obyčejně by se dalo čekat, že tam lidi přijdou za tou kulturou a ne z toho důvodu, aby v době, kdy hraje orchestr, přišli do sálu a začali tam vyvolávat: To jsou ale prostory!!!! Spousta lidí se tam chovala, jako kdyby jsme byli nějaká hudební kulisa, v čemž se teda šeredně pletli. No nehledě na to, že by se dala zařídit věc zvaná organizace. My si tak v klidu zpíváme se sborem a najednou nahoře začnou tancovat, nebo co to tam dělali, to dupání je slyšet k nám, včetně tý hudby teda a z trámovýho stropu se nám práší na hlavy. Ne, pardon, tohle za dobře zařízený nepokládám. Ta vystoupení se totiž podle plánu neměla krýt, nechápu důvod, proč se tak stalo, ale nebudu to řešit. No mohlo by to být o dost horší. Mam trochu pitomou náladu vzhledem k tomu, že jsem celej den strávila v tý přiblblý sladovně bez žádnýho valnýho účinku...Prostě nic moc, klidně bych si to odpustila...
votre anie-ena