Březen 2011

Křečkujeme a hromadíme:)

27. března 2011 v 0:58 | Anna Cibulková |  ---Novinky---
Tak akce se množí a ta první přiletí jako blesk už 2.4. ve Strakonicích, kde zahrajeme s Corsaires na koncertě loučícím se s čajovnou Inspirací. Doufáme, že dorazíte v hojném počtu, protože ve Strakách jsme se už dlooooouho neukázali:)
Momentálně si pro Vás už chystáme překvapení, plánované pro náš přechod k inovovanému charakterizujícímu stylu, a to alternativně-tanečnímu folku. Na to, co to bude vlastně obnášet,si počkejte, a pokud se zadaří, třeba byste se dočkali už v Inspiraci:)
Dál je pak samosebou v plánu Pražec, Písecké slavnosti, Neckyáda a HLAVNĚ koncert našich velkých idolů- skupiny Traband. Těm bychom podle všeho měli předskakovat na koncertě v Ražicích 25.6. Tak doufejme, že se plány nezmění. Plánujeme rovněž festival Svítání na Kozím hrádku, tak snad i ten se nám časově vejde do diáře, v srpnu následuje Bernfest v Bernarticích a na začátku září samotřejmě MUSIC 2011!!! Na ten už se netrpělivě těšíme, protože letos, přátelé, to bude nářez:)
Tolik nyní zřejmě z novinek a brzy ahoj na některém z koncertů... rozloučíme se s vámi momentálně již tradičním:
Lovu zdar!! :))

Prostřih Džemu z Inspirace...

23. března 2011 v 22:44 | Anna Cibulková |  --Poslechněte si--
Jelikož jsem náhodou narazila na tenhle článek, ke kterému jsem se v létě marně pokoušela nahrát video z youtube, a jelikož to video začalo zázračně fungovat, tak vám to sem nacpu, abyste neřekli:D Je to pár ukázek ze Strakonického koncertu v Inspiraci, kde jsme hráli s Třetí slokou a já i s Džemem (to nás ještě v Džemu nepůsobila kompletní půlka Sloky a Pavel naopak nehrál se Slokou:D). (pro ty, kteří se neorientují,nezoufejte... mohlo by to být ještě složitější:D).Kostel dvojího stylu...

23. března 2011 v 22:38 | Anna Cibulková |  --Stavby--
...kostel ve Wetzlaru v Německu, je to nedokončený gotický kostel stavěný kolem románského... tady jedna z fotografií:)


Přízrak

13. března 2011 v 14:00 | Anna Cibulková |  ---Texty---
tak...nový koncept k nové písničce:D

Divadelka

7. března 2011 v 14:33 | Anna Cibulková |  ---Fotky---

Tak, jelikož náš kamarád Dominik Kučera v sobotu na koncertě fotil, mám pro vás malou vizuální ochutnávku toho, o co jste třeba přišli, pokud jste nemohli dorazit:)
všechny vybrané fotky najdete pod celým článkem...

Vstup mezi cetileté...

4. března 2011 v 7:55 | Anna Cibulková |  --Moje kecy--
ano, 4.3.1991 kolem 07:55 v písecké nemocnici císařákem a zhruba o 3 týdny dřív vykouklo poprvé na svět stvoření, se kterým někteří z vás měli tu čest osobně a někteří si to trauma vychutnali raději jen jako čtenáři... Ano, to stvoření zplodilo i tento článek... Je zvláštní si uvědomit, že už je to dvacet let... Všechno to hrozně utíká, poslední dobou jsem se hodně dala na vzpomínání na starý dobrý časy a trochu mě zamrzelo, že už je to pryč. Čím víc člověk dospívá, tim víc starostí se mu hromadí. Nehledě na to, že uplynulý rok nebyl vůbec šťastný. Já ,jako čerstvá cetka, která vstoupila do zcela nové životní etapy (aspoň co se číslování týče), můžu jedině doufat, že s novou etapou přijde i blýskání na lepší časy. Což svým způsobem už i pociťuju. Nemám sice sebemenší důvod, ale připadám si poslední dobou spokojená a ani nevím proč. Kéž by mi to vydrželo, a kdyby k tomu vyšlo pár mých přání a tužeb, byla bych nejšťastnější za posledních x let. No, už by bylo na čase. Tak třeba...:)
No nic, mějte se famfárově, já to zejtra oslavim v divadelce v Písku, kde máme koncert s kapelou, tak kdyby snad četli tenhle článek nějací krajané, tak ať koukají přijít:) Třetí sloka jede!!:-))
Zdraví vás stará a "po přechodu" cetka cetnice
Anie:)