Listopad 2012

Slepou cestou

29. listopadu 2012 v 22:16 | Anna Cibulková |  ---Moje povídky---
A je to tady. Po téměř čtyřech letech jsem se vrátila k psaní povídek. Tady je první povídka tohoto comebacku. Svým způsobem navazuje na text k písni Slepou cestou, který jsem před nějakým časem napsala. K poslechu je pro představu píseň z živého koncertu zde:


A nyní samotná povídka. Doufám, že se bude líbit:)


Poslední šance!!!

29. listopadu 2012 v 12:23 | Anna Cibulková |  ---Novinky---
Máte poslední šanci podpořit naši kapelu Třetí sloka v projektu na MUSIC CLUSTERU. Aktuální stav je 79% a do půlnoci zbývá jen pár hodin, které utečou jako voda. Stačí se zaregistrovat (postačí mail a jméno, případně registrace přes facebook, kvůli následnému plnění odměn ze strany kapely), vybrat si výši příspěvku a odměnu, kterou za něj dostanete a je to hned:) Máte spousta krásných možností od podepsané fotky, přes předplatné onoho cd a akustický koncert v obýváku, až po sponzoring atd. Tak se nestyďte, je to na Vás:)


SEN JE VENKU!

16. listopadu 2012 v 17:37 | Anna Cibulková |  ---Novinky---
Nahrávka a studiový videoklip skladby Sen naší kapely Třetí sloka je venku!

Máte naprosto jedinečnou šanci poslechnout si ukázku z chystaného CD, které vyjde v prosinci, a to pouze za příspěvek na výrobu CD Jako dort! u našeho projektu na MUSIC CLUSTERU.

Nikde jinde tento klip totiž neseženete, je to vaše exkluzivní možnost!

Rovněž si můžete vybrat z dalších odměn za různou výši příspěvků, určitě je o co stát: Od podepsané fotky, předplatného CD až po koncert v obýváku nebo třeba sponzoring. Každý příspěvek nám pomůže a budeme Vám za něj moc vděčni:)

Tak nezapomeňte

Třetí sloka peče dort a Vy máte šanci se na tom podílet!

11. listopadu 2012 v 23:54 | Anna Cibulková |  ---Novinky---
Naše kapela Třetí sloka peče dort, a to v podobě připravovaného CD Jako dort!, jehož křest proběhne 22.12.2012 v Divadle Pod čarou v Písku.
Vy ale můžete toto cd získat JEŠTĚ PŘED křtem, a to v průběhu prosince, ještě horké z výroby, což se jen tak někomu nepoštěstí:) Jak? Stačí se podívat na web...


...a podpořit náš projekt. Kromě předplacení cédéčka si můžete vybrat i spoustu dalších dárků, které za své štědré přispění obdržíte.
Rozhodně sdílejte i svým známým! Kdo by nestál o pohodový dárek přímo na Vánoce...:)


Podpořte naši kapelu na MUSIC CLUSTERU

5. listopadu 2012 v 23:55 | Anna Cibulková |  ---Novinky---
Nevíte, co je MUSIC CLUSTER? Na webu www.musiccluster.cz se dozvíte vše potřebné.

Máte zde možnost vždy za určitou odměnu různými částkami finančně popořit náš projekt CD Jako dort!, ve kterém se pokoušíme sehnat finance na výrobu připravovaného cd. To by mělo vyjít na konci prosince a aby se vše úspěšně podařilo, potřebujeme Vaši štědrou pomoc, a to právě prostřednictvím music clusteru.
Děkujeme všem, kteří již přispěli nebo se přispět chystají. Jste to totiž právě Vy, kdo má v rukou osud výroby našeho CD :)
Vděčni budeme i a sdílení našeho projektu dál.
Takže nezapomeňte
www.musiccluster.cz a Třetí sloka!:)


Případné výpadky či omezenou funkčnost stránek, prosím, omluvte a buďte trpěliví, celý projekt Music Clusteru je v začátcích.