Prosinec 2013

A další blogové narozeniny jsou tu!

29. prosince 2013 v 19:42 | Anna Cibulková |  --Moje kecy--
Takže přesně v tento moment v roce 2006 zde vyšel první uvítací článek.
Skoro se mi nechce věřit, že už je to sedm let. Je to kus mýho života, kterej je tu do velký míry zaznamenán. Za tu dobu jsem dospěla, odmaturovala, založila kapelu, dostala se na vejšku (a už bych byla i bc., kdybych nebyla moc líná), vystřídala pár bytů, vystřídala pár chlapů, zažila pár velkých životních dramat a každá taková událost měla obrovský vliv na to, co se tu objevilo.
Možná vás zklamu a možná vás i potěším, ale rozhodně neplánuju končit. Sice je frekvence mých článků dost nevyzpytatelná, ale takhle velkou součást mýho života prostě nejde odstřihnout.
Děkuju za přízeň všech, kteří si mé články ochotně prohlíží, protože za tu dobu těch návštěv bylo už pár desítek tisíc (viz počítadlo). Snad mi zachováte přízeň i nadále. Udělám pro to, co bude v mých silách, protože bez vás čtenářů by ten blog patrně dávno neexistoval.
Díky, díky a ještě jednou díky:)

vaše sentimentální sedmiletá blogová Anie

X faktů, které vás vůbec nemusí zajímat IX

23. prosince 2013 v 14:00 | Anna Cibulková |  --X faktů o mně--
A když máme ty Vánoce, potěším Vás článkem, který se jich (téměř) nebude týkat. Zato se dozvíte spoustu dalších faktů, který Vám zkoušku ve škole složit nepomůžou a vlastně Vám nebudou ani k ničemu jinýmu.

Tak si užijte svátky, ale hlavně přeju fajn počtení a odpočinek od generálních úklidů, zdobení stromečků, příprav bramborovejch salátů, rybích řízků a balení dárků.

Suck me, beautiful!

21. prosince 2013 v 17:48 | Anna Cibulková |  --Fotky zvířat--
Dnes si z pražské zoo představíme páreček obscénních surikat, což se k tématu týdne "vztahy" docela hodí, když nad tím tak uvažuju:D
Nic pro děti a slabé povahy! (A ano, mnou přiřazený význam této fotografii obsahuje sexuální tématiku, tudíž bych odtud měla vykázat všechny mladší 18 let, přesně, jak to po mně podmínky serveru tak trochu vyžadují. Kšá kšá!

Další věc je, že obscénní byl pouze fotoaparát (nebo fotograf, ale já jsem slušná holka), protože situace, kterou zachytil, je hrubě vytržena z kontextu zcela nevinné zvířecí hry. Ale na to se historie a bulvár neptá...

Podvodní boj

11. prosince 2013 v 10:00 | Anna Cibulková |  --Fotky zvířat--
Dnes budeme pokračovat další fotkou z pražské Zoo. Tentokrát si představíme hrocha s hrošátkem zachycené při jejich epickém podvodním fightu.


Čekání na kořist...

10. prosince 2013 v 19:05 | Anna Cibulková |  --Fotky zvířat--
Dneska si představíme dalšího pražského krasavce. Sice toho ňuňánkovství nepobral tolik jako jeho předchůdce, ale mezi svými varany je to dozajista fešák...


Ňuňánek

9. prosince 2013 v 22:21 | Anna Cibulková |  --Fotky zvířat--
Aby vám nebylo líto, že nemám aktuálně moc času na vymejšlení článků (ne, že bych očekávala, že vám to skutečně líto je), oblažím vás alespoň nějakou tou fotkou. Pro dnešek si představíme jednoho fešáka z pražské zoo, který má s pózováním zřejmě bohaté zkušenosti...